Świeże kwiaty? Tak, proszę: jak znaleźć najlepszą usługę dostawy kwiatów online?

0

Oczekuje się, że światowy rynek kwiatów wzrośnie o 6% do roku 2022. Wzrost ten wynika ze wzrostu sprzedaży kwiatów i usług dostawy online.

świeże dekoracje kwiatowe online

Te usługi online sprawiają, że wysyłanie kwiatów jest wygodniejsze i wydajniejsze. Pomagają uczcić specjalną okazję lub przesyłają kondolencje ze świeżymi kompozycjami kwiatowymi.

Jednak przy tak wielu kwiaciarniach konkurujących na rynku internetowym, jak wybrać właściwą? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak wybrać najlepszą usługę dostarczania kwiatów.

Zacznij od badań online

Aby znaleźć najlepsze usługi dostarczania kwiatów, zacznij od wyszukiwania online. Pozwala to na badanie i porównywanie firm w oparciu o dokładne potrzeby związane z kwiatami.

Wyświetl witrynę każdej kwiaciarni, aby sprawdzić jej jakość online i wrażenia z użytkowania. Upewnij się, że mają odpowiednie usługi dostawy kwiatów do Twoich potrzeb. Niektóre kwiaciarnie dostarczają kwiaty tylko do osób indywidualnych lub dostarczają kwiaty tylko na imprezy.

Sprawdź, jak długo firma działa. Powinni mieć duże doświadczenie w branży. Powinny być również łatwe do znalezienia informacje kontaktowe.

Upewnij się, że firma ma imponujący dział obsługi klienta. Jest to ważne w przypadku jakichkolwiek problemów. Powinieneś być w stanie złapać prawdziwą osobę, a nie robota.

Sprawdź, czy kwiaciarnia oferuje gwarancje satysfakcji, takie jak pełny zwrot pieniędzy. Chcesz również sprawdzić, jak proste jest ich zamawianie online.

Ich strona internetowa powinna również zawierać listę wszystkich obszarów usług dostarczania kwiatów. W ten sposób możesz określić, czy firma oferuje krajowe lub międzynarodowe opcje wysyłki  kwiatów .

Przeczytaj te recenzje

Zawsze sprawdzaj recenzje kwiaciarni online przed wyborem firmy. Te recenzje dostarczają prawdziwych informacji zwrotnych na temat doświadczeń klientów.

Sprawdź, czy firma reaguje na negatywne recenzje i odpowiada na obawy klientów. Możesz również potwierdzić, że oferują wysokiej jakości usługi i są na czas z dostawami.

Upewnij się, że masz gwarancję świeżości i pielęgnacji kwiatów. Bukiety powinny również dobrze się trzymać po dostarczeniu, około tygodnia lub dłużej.

Nie powinno być opinii klientów na  temat dostarczenia uszkodzonych kwiatów, zwiędłych lub bez wody. Szukasz spójności, jeśli chodzi o recenzje online.

Określ styl bukietu, który chcesz wysłać

Strona internetowa kwiaciarni powinna służyć jako przewodnik informacyjny przy wyborze najlepszego bukietu. Powinieneś być w stanie przeglądać ich kolekcje i zobaczyć zdjęcia różnych bukietów.

Użyj ich różnych kategorii, aby wybrać odpowiedni bukiet do dostawy. Najlepsza kwiaciarnia będzie miała rekomendacje dla bestsellerów na każdą okazję. Obejmuje to pogrzeby, imieniny i specjalne święta, takie jak Walentynki i Dzień Matki.

Kwiaciarnia powinna mieć szeroki wybór unikalnych wzorów bukietów. Sprawdź, czy zwracają uwagę na szczegóły, takie jak prezentacja kwiatów.

Powinny oferować pomysły i inspiracje na różne style bukietów. Wiele z nich prezentuje również swoje najpopularniejsze kwiaty i motywy kolorystyczne.

Możesz również sprawdzić, czy masz możliwość wykonania własnego bukietu. Niektóre kwiaciarnie dostarczają tylko wcześniej ułożone bukiety, inni wysyłają kwiaty w pudełku, które odbiorca musi sam ułożyć.

Wiele kwiaciarni internetowych oferuje również dostawy roślin, takich jak storczyki i soczyste ubrane kwiatami doniczki. Chcesz również przyjrzeć się stylowi wazonów i innym opcjom materiałów opakowaniowych.

Rozważ swój budżet

Niektóre kwiaciarnie podają ceny kwiatów bezpośrednio na swojej stronie internetowej. Być może jednak będziesz musiał zadzwonić, aby zapytać o koszt bukietu niestandardowego. Upewnij się, że kwiaciarnia zawiera zarówno cenę aranżacji, jak i usługę dostawy.

W takim przypadku większe kwiaciarnie mogą oferować lepsze ceny. Dokonują dużych dostaw do większej liczby lokalizacji i mogą pobierać mniejsze opłaty za te operacje.

Niektóre kwiaciarnie internetowe oferują kupony dla początkujących klientów. Możesz także zapisać się do newslettera, aby znaleźć najlepszą ofertę na kwiaty. To świetny sposób na otrzymywanie specjalnych promocji wysyłanych do Twojej skrzynki odbiorczej.

Wyprzedaż kwiatów jest bardziej popularna w niektóre święta, a ceny mogą ulec zmianie. Dzień Matki i Walentynki to dni największej sprzedaży dla kwiaciarni. Więc nie zdziw się, gdy zobaczysz wzrost cen w tych dniach.

Poszukaj tego jedynego w swoim rodzaju dotyku

Najlepsze usługi dostarczania kwiatów wykraczają poza oczekiwania klientów. Robią to, oferując specjalne usługi i spersonalizowane elementy.

Wiele kwiaciarni oferuje dostawę tego samego lub następnego dnia. Dzięki temu o wiele wygodniej jest wysyłać kwiaty w mgnieniu oka. Te usługi wysyłkowe są często wliczone w koszt lub według stawki ryczałtowej.

Niektóre kwiaciarnie oferują programy lojalnościowe lub usługi abonamentowe. Często dają one członkom dostęp do bezpłatnej dwudniowej wysyłki.

Usługi śledzenia są również ważne dla klientów. W ten sposób możesz zobaczyć, gdzie znajduje się Twój bukiet i kiedy zostanie dostarczony. Możesz również otrzymać powiadomienie po dostarczeniu bukietu.

Kwiaciarnie wolą, aby kwiaty były dostarczane ręcznie, aby uzyskać osobisty akcent. Niektórzy dostarczają nawet kwiaty rowerem, aby skorzystać z dodatkowej usługi specjalnej.

Coraz więcej firm internetowych próbuje wykorzystać lokalne kwiaciarnie do realizacji zamówień. Pomaga to małym firmom i wspiera różne społeczności.

Pozyskiwanie kwiatów w pobliżu miejsca dostawy zapewnia również najświeższe kwiaty. Inne firmy koncentrują się na zrównoważonych metodach uprawy i certyfikacji sprawiedliwego handlu.

Jest to również pomocne, gdy kwiaciarnie oferują inne produkty z dostawą. Obejmuje to czekoladki, balony lub pluszaki, które wzbogacą Twój pomysł na prezent.

Niektóre kwiaciarnie zastanawiają się nawet nad biotechnologią, aby zmienić kolor kwiatów. Dzięki tym innowacyjnym badaniom kwiaty stają się mniej kruche.

Te badania mogą ułatwić kupowanie prawdziwych niebieskich róż lub nie więdnących kwiatów. Ale to wszystko w przyszłości branży kwiatowej…

Najlepsze usługi dostawy kwiatów dla świeżego bukietu

Te wskazówki pomogą Ci znaleźć najlepsze usługi dostarczania kwiatów online. W ten sposób możesz zapewnić wysokiej jakości obsługę, świeże kwiaty i dbałość o szczegóły.

Szukasz więcej wskazówek, jak wysyłać najlepsze prezenty swoim bliskim? Sprawdź najnowsze informacje w blogu.

Dodaj komentarz