Właśnie przybyły! Metalowe sadzarki ze stali corten

0

Nowością szerokiej oferty w zakresie wysokiej jakości donic metalowych są donice corten, które właśnie wylądowały i chcemy o tym wszystkim opowiedzieć.

sadzarka corten

W zakresie oferty stalowych sadzarek z cortenu mamy:

Nową gamę metalowych doniczek obejmujących cztery kształty, które są dostępne w różnych rozmiarach. Chcieliśmy zapewnić najlepszą możliwą jakość, dlatego każda z donic jest wykonana z najwyższej jakości stali corten. Trwałe i wytrzymałe donice z pewnością przetrwają próbę czasu.

Dostarczane w częściowo postarzanym wykończeniu, donice mają oszałamiający rustykalny charakter, który jest idealnym uzupełnieniem bujnej zieleni. Fenomenalnie będą się prezentowały we współczesnych ogrodach i w środowisku miejskim. Z upływem czasu wygląd donic zmieni się prowokacyjnie, wietrząc na piękny pomarańczowo-brązowy kolor, z cienką warstwą utleniania, która ochroni stal przed dalszą korozją.

Więcej o każdej z donicy – sadzarce corten

Każda z donic posiada ukryte 15 mm nóżki. Te nóżki, jak również wspomaganie drenażu, sprawiają wrażenie, że donica unosi się nad ziemią. Odpowiednie odwadnianie to oczywiście ważna cecha, której powinieneś szukać w swoich donicach. Dzięki otworom drenażowym woda może wypływać z dna donicy. Jednak, aby uniknąć plamienia nawierzchni pod spodem, należy zapewnić ograniczenie drenażu z powierzchni.

Sadzarka kwadratowa dostępna jest w 4 rozmiarach od szer. 300 x wys. 300 x gł. 300 mm – szer. 600 x wys. 600 x gł. 600 mm. Donica sześcienna jest idealna do mniejszych przestrzeni lub tych, którzy lubią schludne, jednolite rozmiary.

Nasza kolejna sadzarka sześciokątna jest dostępna w 6 rozmiarach: szer. 600 x wys. 300 x gł. 300 mm – szer. 1600 x wys. 400 x gł. 400 mm. Nieco dłuższa niż donica sześcianowa, ten rozmiar to doskonały wybór, aby dodać oszałamiającej wyrazistości do wejścia.

Z kolei wysoka sadzarka kostkowa jest również dostępna w 4 rozmiarach: szer. 300 x wys. 600 x gł. 300 mm – szer. 600 x wys. 1200 x gł. 600 mm. Te donice to świetny sposób na wyeksponowanie roślin ozdobnych . Ustaw je w ogrodzie i stwórz imponujące punkty centralne.

Wreszcie, wysoka sadzarka korytowa jest dostępna w 6 rozmiarach: szer. 600 x wys. 600 x gł. 300 mm – szer. 1600 x wys. 800 x gł. 400 mm. Donice korytowe świetnie nadają się do ogrodów warzywnych lub ziołowych, ale mogą również dobrze wyglądać wypełnione mnóstwem roślin o różnych kształtach i rozmiarach, które wzajemnie się uzupełniają.

Jak donica z cortenu będzie wyglądała w Twoim ogrodzie

Chcielibyśmy, abyś dokładnie zobaczył, jak donice będą wyglądały w Twoim ogrodzie. Więc zanieśliśmy nowe donice naszym przyjaciołom. Tutaj nasz personel posadził w donicach niektóre z naszych wspaniałych bylin, abyśmy mogli zrobić zdjęcia. Uznaliśmy, że to doskonały sposób, aby pokazać, jak imponująco mogą wyglądać te donice. Na tym forum piszemy również przydatne informacje o procesie sadzenia, aby pomóc Ci osiągnąć ten wygląd we własnym ogrodzie.

Przyjrzyj się bliżej każdej z donic i wyobraź sobie je we własnym ogrodzie.

Dodaj komentarz