Donice na stojaku do salonu i na taras i balkon

0

Stelaż na kwiaty do salonu na taras czy balkon. Prosty nowoczesny stelaż z doniczką

Stojak na donice

Osłonkę donicy na  stojaku wykonano z wysokiej jakości stali lub aluminium do wyboru, cała rama wykonana z wysokiej jakości stali profilowej. Prosty projekt i nowoczesny design.Wysokiej jakości stal, odporna wysokotemperaturowa elektrostatyczna farba, wodoodporna powłoka antykorozyjna nakładana proszkowo.

Może służyć do przechowywania i ekspozycji różnorodnych artykułów dekoracyjnych, roślin doniczkowych i innych dekoracji. Obowiązujące środowisko: wewnątrz, na zewnątrz, w ogrodzie, patio, tarasie, balkonie, podwórkach, wejściu, słonecznym oknie, szklarni na dachu, dziedzińcu, przedpokoju, salonie, sypialni, kwiaciarni, pokój dzienny, gabinet, balkon, korytarz , jadalnia, biuro, sala wystawowa.

Donice na stojaku prezentują kwiaty na wysokości

Ozdobny stojak na donicę jest wystarczająco trwały i wytrzymały, aby przenieść sporej wielkości donice. Stojak na donice jest wykonany ręcznie przez wykwalifikowanych pracowników. Skuteczny drenaż – pośrodku skrzynki sadzarki znajduje się otwór drenażowy, który pomaga zapobiegać gniciu korzeni i utrzymywać idealny poziom nawilżenia gleby i roślin. Zdecydowanie nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak rozkwita Twój ogród tego lata!

Wszechstronna do użytku wewnątrz i na zewnątrz – ta metalowa podniesiona donica jest funkcjonalna i trwała w użytkowaniu przez cały rok, dzięki malowaniu proszkowemu powierzchni. Można stojak zaopatrzyć w kółka z jednego końca, które sprawia, że ​​można go wygodnie przemieszczać w dowolne miejsce. W pełni wykorzystana przestrzeń. Podniesiona sadzarka na kółkach zapewnia dużo miejsca do uprawy sałaty, brokułów, niektórych ziół i kwiatów, a półka pod spodem służy na rękawiczki, małą łopatę i konewkę. Zbieranie świeżych warzyw jest tak łatwe, ponieważ znajduje się na wysokości talii. Wszystkie te cechy sprawiają, że nowoczesne doniczki na stojaku cieszą się dużym zainteresowaniem klienta, są praktyczne i modne.

Dodaj komentarz