Donice do salonu z kompozytu poliestrowo szklanego

Donice do salonu z kompozytu poliestrowo szklanego

Jakie donice wybrać do salonu?

Na ryku pojawiło się sporo nowości i wybór jest trudny. Niewątpliwie musimy przyjąć pewne kryteria, które będą pasowały do ogólnego wystroju naszego salonu. Jaki chcemy mieć salon, czy to będzie styl nowoczesny, czy może barokowy? Donice i kompozycje w nich zamieszczone muszą tworzyć spójną całość i nie mogą zakłócać w najdrobniejszym szczególe kompletnego umeblowania

Nasza galeria prezentowanych donic designerskich to łatwy i wyjątkowy sposób, aby z łatwością dodać odrobinę zieleni do swojej przestrzeni. Stworzone w naszym warsztacie w Polsce, każda sadzarka jest wykonana ręcznie przy użyciu polietylenu PE, który uratowaliśmy lub odzyskaliśmy – minimalizując nasz globalny wpływ na środowisko. Pracując ręcznie, wycinamy i kształtujemy każdą sadzarkę indywidualnie, aby stworzyć naprawdę wyjątkowy produkt, o różnej kształcie i kolorze.

Doniczki z kompozytu przyciągają wzrok i są ponadczasowe

Ponadczasowe, ale współczesne doniczki są domem dla wszystkich roślin doniczkowych, od małych sukulentów po bujne paprocie. Przyjemny wizualnie projekt donicy Ultimo sprawia, że ​​jest to przyciągający wzrok samodzielny element, a różne kolory i odcienie można łatwo łączyć w oszałamiający zestaw, ponadczasowe, kształty ręcznie robionych donic emanują silnym związkiem sztuki z naturą.

Kolorowe donice z laminatu rozpoczynają sezon wiosenny zarówno w pomieszczeniach, jak i na tarasie lub balkonie. Świeże odcienie w połączeniu z błyszczącymi metalami przynoszą natychmiastową wiosnę! Pogrupuj różne kolory i rozmiary, aby stworzyć radosną kombinację lub wybierz monochromatyczny, aby uzyskać bardziej ponadczasowy wygląd. Doniczki z laminatu poliestrowo szklanego producenta Zone Pots są wyposażone we wkładki uprawne i mają w dnie otwór do drenażu.

Dodaj komentarz