Donice do salonu z fiberglassu poliestrowo szklanego

Donice do salonu z fiberglassu poliestrowo szklanego

Jakie donice wybrać?

Na ryku pojawiło się sporo nowości i wybór jest trudny. Niewątpliwie musimy przyjąć pewne kryteria, które będą pasowały do ogólnego wystroju naszego salonu. Jaki chcemy mieć salon, czy to będzie styl nowoczesny, czy może barokowy? Donice i kompozycje w nich zamieszczone muszą tworzyć spójną całość i nie mogą zakłócać w najdrobniejszym szczególe kompletnego umeblowania

Nasza galeria prezentowanych donic designerskich to łatwy i wyjątkowy sposób, aby z łatwością dodać odrobinę zieleni do swojej przestrzeni. Stworzone w naszym warsztacie w Polsce, każda sadzarka jest wykonana ręcznie przy użyciu polietylenu PE, który uratowaliśmy lub odzyskaliśmy – minimalizując nasz globalny wpływ na środowisko. Pracując ręcznie, wycinamy i kształtujemy każdą sadzarkę indywidualnie, aby stworzyć naprawdę wyjątkowy produkt, o różnej kształcie i kolorze.

Doniczki z fiberglassu przyciągają wzrok i są ponadczasowe

Ponadczasowe, ale współczesne doniczki są domem dla wszystkich roślin doniczkowych, od małych sukulentów po bujne paprocie. Przyjemny wizualnie projekt donicy Ultimo sprawia, że ​​jest to przyciągający wzrok samodzielny element, a różne kolory i odcienie można łatwo łączyć w oszałamiający zestaw, ponadczasowe, kształty ręcznie robionych donic emanują silnym związkiem sztuki z naturą.

Kolorowe doniczki i sadzarki z laminatu rozpoczynają sezon wiosenny zarówno w pomieszczeniach, jak i na tarasie lub balkonie. Świeże odcienie w połączeniu z błyszczącymi metalami przynoszą natychmiastową wiosnę! Pogrupuj różne kolory i rozmiary, aby stworzyć radosną kombinację lub wybierz monochromatyczny, aby uzyskać bardziej ponadczasowy wygląd. Doniczki z laminatu poliestrowo szklanego producenta Zone Pots są wyposażone we wkładki uprawne i mają w dnie otwór do drenażu.

1 Comment

  1. Duże doniczki do wnętrz
    Jeśli uwielbiasz spędzać czas na świeżym powietrzu lub tropikalną ucieczkę, ale nie udaje Ci się rozbić biwaku lub wybrać się na plażę, to ucieczką mogą być duże donice z ulubionymi roślinami. Jest coś w dużych donicach i dużych roślinach, które nadają domowi egzotyczny motyw, który niektórzy ludzie naprawdę uważają za spokojny. Ponadto rośliny dotleniają pomieszczenie, ożywiają nudne przestrzenie i mogą być cichym towarzyszem.

Dodaj komentarz